İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı için ateş püskürdü! “At yarışı oynuyor, para yetiştiremiyorum”

İbrahim Tatlıses’in oğlu Ahmet Tatlı babasının akıl sağlığından endişe ettiği için vasi davası açmıştı. Tatlıses de bunun üzerine torununu Sarıyer’deki evinden çıkarmak için dava açtı ve davayı kazandı.

İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı’ya resmen ateş püskürdü. Torununu Sarıyer’deki evinden çıkarmak için dava açıp kazanan Tatlıses’e oğlu Ahmet Tatlı da sessiz kalmadı. Sosyal medyadan açıklama yapan Ahmet Tatlı “İbrahim Tatlıses adli tıp kurumunca verilmiş olan randevu günlerine iki kez uymayıp yargılama sürecini yavaşlatmış ve kendisi için verilmiş randevu günlerinden farklı bir tarihte adli tıp kurumuna gitmiştir” dedi.

İbrahim Tatlıses, geçtiğimiz günlerde büyük torunu Mert’in, Sarıyer’deki dairesini rızası dışında altı yıldır haksız şekilde işgal ettiği iddiasıyla yasal yollara başvurmuştu. Mahkeme, iki yıldır görülen davada Tatlıses’i haklı bulmuştu.

Evim varken evimi kızıma veremiyorum. Böyle bir şey var mı? Şimdi vereceğim ama. Babası ev tutmayacak mı? Göreyim bakayım nasıl baba? Babalık nasıl yapılır onu öğrensin. Çocuğum kiradayken ben onun çocuğuna ev veremem. İki tane kızıma bakıyorum, torunlarıma da bakıyorum. Ev kiralarını gönderiyorum. Urfa’daki arazimi müteahhite vereceğim. 100 tane daire çıkıyor. Her kızıma 5’er ev vereceğim. Torunumla aramda bir sorun yok ama bu saatten sonra olabilir.

“BABALIK KONUSUNDA AHKAM KESECEK SON İNSANSINIZ!”

Yaşananların ardından Mert Tatlı’nın babası, İbrahim Tatlıses’in büyük oğlu Ahmet Tatlı, 675 bin takipçisi bulunan sosyal medya hesabından açıklama yaparak, ünlü türkücüye ateş püskürmüştü.

“AHMET ADAM OLMAZ!”

‘İmparator’ İbrahim Tatlıses, oğlunun zehir zemberek sözlerinin ardından TV 8’de Müge Dağıstanlı ve Yelda Kırçuval’ın sunumuyla ekranlara gelen ‘Aramızda Kalmasın’ programına açıklama yaptı. Ünlü isim, programa gönderdiği açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Ahmet, bana ‘aklı melaikeleri yerinde değildir’ diyerek iftira attı. ‘Sağlamdır’ raporu almak için beş tane hastane dolaştım. Hepsi, ‘akıl sağlığı yerindedir’ raporu verdi. Yetinmedim, bir de adli tıptan rapor aldım. Hakim, ‘Akıl sağlığı yerinde değilse, bin 500 şarkıyı nasıl ezbere okuyor?’ dedi. Ahmet şimdi görecek! Baba-oğul ilişkisi nasılmış, görecek.

“MUSLUĞU KAPATTIM”

Tatlıses Kanal D Haber’e bağlanıp “At parası göndermiyorum ya, at oynuyor ya, atlara para yetiştiremiyor diye, musluğu kapattım” dedi.

Bu saatten sonra benim parayla pulla ne işim var diyen İbrahim Tatlıses oğlu Ahmet Tatlı için “Gitti şahitlik yaptı beni dolandıranlara. Ben İzmir’de yaşıyorum diye şirketten para ödüyorlar ona” dedi.

Yani ünlü sanatçıya göre oğluna para vermediği için araları bozulmuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir