20 gün önce boşanan Onur Atilla ve yeni aşka yelken açtığı Nez’den ilk açıklama

Onur Atilla, şarkıcı Nez ile karelerini sosyal medya hesabından paylaşıp aşkını ilan edince yorumların ardı arkası kesilmedi.

Şarkıcı Nez, Rüştü Onur Atilla ve Sinem Ayyıldız evliliğine değinerek “Onur Bey kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Televizyondan gördüğüm bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Kimsenin yuvasını bozmadım benim içim çok rahat” dedi.

Nez ayrıca “Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim” ifadelerini de kullandı.

RÜŞTÜ ONUR ATİLLA DA PATLADI

Rüştü Onur Atilla da eleştirilerden sonra açıklama yaparak “Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır” dedi:

Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmek… Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ben ve kız arkadaşım bunu hak ediyor.

Böyle bir sebeple gündem oyalamak umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim. Mesleğimi, neşemi paylaşmak, yanlış gördüğüme ses çıkarmak isterim o kadar…

Özellikle altını çizmek istediğim ise şu;

Henüz çocukken büyüyünce ne iş yapacakları belli, aileleri olan, yani haklarında konuşulanlar sebebiyle bizlerden çok üzülen anne babaları, kardeşleri olan, sorumlu oldukları iş arkadaşları olan, sanatlarına, mesleklerine aşık, toplumun değerlerine duyarlı insanlara çamur atıp izinin kaldığı, bir yanlışın doğru sanılıp çığ gibi büyüdüğü bu sosyal medya aleminde bu insanların yani bizim

Hiçbir bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından hele hele mahrem konularla ilgili yargılanmaması dileğimle.

Huzurumuz daim, niyetlerimiz iyi olsun… Sevgiyle… Evet sevgiyle.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir